Pradžia

Aš keičiu požiūrį į marketingą, todėl mano tikslas surasti kiekvienam verslui ne bet kokią, o unikalią auditoriją. Mano marketingo paslaugos – tai ilgalaikis verslo ryšys su tiksliniu klientu. Komunikacija, kurią kuriu, skirta ne vienkartiniam pardavimui, o ilgalaikei sėkmingai partnerystei ugdyti. Štai kodėl mano komunikacija yra skirta suvesti pirkėją su pardavėju, ieškojimą ir atradimą geriausių būdų, suvesti vieną su kitu, kad finale abu būtų nustebinti sėkmingu šio kontakto rezultatu.

Ryšys su tiksline auditorija yra esminis ateities marketingo ir komunikacijos tikslas. Dar daugiau, tikiu, kad sėkmingas verslas gali ir turi stengtis „auginti” žmones. Auginti taip, kad vieną dieną vis daugiau jų būtų pasirengę tapti tiksline auditorija. Ir geriausia būdas šiandien pasiekti tokius potencialius klientus – tai socialiniai tinklai. Šis įrankis toks nepaprastas ir vis dėlto taip retai išnaudojamas visu šimtu procentų.

Štai kodėl mano darbas – kiekvieną verslą įgalinti išnaudoti visus kanalus ir visas galimybes tam, kad užmegztų patikimą ryšį su potencialiais savo klientais. O svarbiausia – tai padaryti originaliu būdu, kad komunikacija ne tik skatintų pirkti čia ir dabar, bet įgalintų auditoriją tapti verslo ištikimiausiais sekėjais ir netgi pardavėjais, rekomenduojant ir skleidžiant žinią apie sąmoningą verslą.

Padedu „susidraugauti” su socialiniais tinklais, išmokti kurti unikalų turinį, tokį, kuris labiausiai atitinka verslo misiją, viziją ir vertybes. Išmokau auginti dideles ir įsitraukiančias sekėjų auditorijas. Kuriu komunikacijos planus, paverčiančius veiklą socialiniuose tinkluose malonia ir žaisminga pramoga, tuo pačiu įgalinančia pasiekti verslo rezultatų.

Kuriu mokymus ir schemas, padedančias labiau pažinti save, savo verslą ir būdus, kaip visa tai perteikti auditorijai patraukliausiu būdu. Supažindinu su visomis techninėmis priemonėmis, reikalingomis pasiekti savo verslo tikslus.

Kuriu tekstus pati ir mokau to daryti kitus. Tikiu, kad įdomus turinys niekada neišeina iš mados, o kinta tik tinkamas turinio pateikimo būdas ir kanalai.

Marketingo paslaugos – tai mano didžioji aistra ir veikla, kurioje nėra pabaigos tobulėjimui, todėl leiskite ir Jus supažindinti su nepaprastu komunikacijos ir marketingo pasauliu.

Uždaryti