Komunikacijos planai

Pasirinktas tinkamas komunikacijos planas lemia daugiau nei pusę pardavimų sėkmės.  Kitą dalį nulemia kokybiško turinio kūrimas.

Komunikacijos planas, adaptuotas Jūsų verslui ir leidžiantis atskleisti stipriąsias jo savybes, vertybes ir visą unikalumą, išlaisvina nuo spaudimo vytis kitus ir būti panašiais į daugybę kitų verslų. Sunkumas komunikuojant atsiranda tada, kai verslas daro tai, kas visiškai neatitinka jo vertybių, o įtampą sukuria vijimasis to, kas „ant bangos“ ir „ką daro visi“.

Tuo tarpu adaptuotas būtent Jums komunikacijos planas ir bus apie Jus – juk tik tokiu būdu galima pritraukti panašius į save klientus – būnant savimi, o ne stengiantis supanašėti darant tai, ką daro visi.

Bandyti pritraukti potencialius klientus ir kažkaip papasakoti apie savo prekes ar paslaugas savo socialiniuose tinkluose neturint komunikacijos plano – tai beveik tas pats, kaip be navigacijos ar žemėlapio bandyti susirasti konkretų adresą svetimoje šalyje.

Taip, galima ilgai ir sudėtingai klaidžioti, bandant sekti paskui konkurentus, kopijuoti panašius verslus ir finale padaryti išvadą, jog „socialiniai tinklai mano verslui netinka“ arba galima pasiimti unikalų įrankį – KOMUNIKACIJOS PLANĄ ir greitai, lengvai, minimaliai gaištant laiko bei sąnaudų pasiekti savo tikslinį klientą.

Mano kainoraštis

Pasirinkite Jums patogiausią komunikacijos planą

Verslo veiklos komunikacijos planas

387 eurų

Vieno socialinio tinklo komunikacijos planas

279 eurų

1 mėnesio planas
1 socialiniam tinklui

198 eurai

Marketistės naujienlaiškis

Užsisakykite naujienlaiškį ir gaukite naujienas apie komunikacinius planus!

Uždaryti